Profesjonalna obsługa imprez i animacje taneczne

Grupa taneczno-akrobatyczna Atelie składa się z profesjonalnych tancerzy, doświadczonych choreografów oraz managerów artystycznych. Posiada bogatą ofertę artystyczną, wśród której znajdują się między innymi: pokazy tańca oraz profesjonalna obsługa imprez firmowych, kameralnych i przyjęć. Zespół posiada 11 lat doświadczenia, dlatego wszystkie występy wykonywane są na jak najwyższym poziomie. Oferta zawiera również nieco niestandardowe usługi. Warto bliżej się zapoznać z tym, co ma do zaoferowania grupa profesjonalnych artystów.

Bodypainting niezapomnianą atrakcją na każdej imprezie

Pokazy taneczne to podstawowa oferta omawianej grupy artystów. Warto jednak mieć na uwadze, że Grupa Atelie oferuje o wiele więcej, niż tylko animacje taneczne. Jak już wspomniano we wstępie, część usług jest mniej standardowa. Z całą pewnością na dużą uwagę zasługuje na przykład bodypainting. Jest to całościowy, bądź częściowy makijaż ciała. Do tego celu wykorzystuje się specjalistyczne farby, które są bezpieczne dla skóry. Pomalowane ciało wygląda bardzo ciekawie, przyciąga wzrok. Z pewnością dzięki takiej atrakcji, goście będą świadkami spektakularnego show. Co ważne, na ciele można umieścić dowolny napis bądź logotyp, więc może być to również świetne narzędzie marketingowe. W ofercie bodypainting znajduje się malowanie ciała tancerzy, uczestników imprezy lub modelek. Można wybrać jedną z wyżej wymienionych opcji. Abstrakcyjne i niezwykle efektowne wzory na ciele wyglądają bardzo ciekawie. Mogą stanowić doskonały element zaskoczenia na każdej imprezie.

Animacje taneczne z wykorzystaniem efektu fluorescencyjnego

Na dużą uwagę zasługuje również UV bodypainting, który wzbogacony jest specjalnym efektem fluorescencyjnym. Zapewnia on niesamowity efekt przy właściwym oświetleniu. Ciało w świetle połyskuje i wygląda bardzo magicznie. Specjaliści mogą wykonać bodypainting na urodzinach, imprezie firmowej czy też w klubie. Z pewnością taka atrakcja będzie zauważona przez wszystkich gości. W ten sposób można stworzyć ciekawe hasło reklamowe. Dzięki tej opcji można również stworzyć napis z poszczególnych liter na ciałach członków zespołu. Pokazy z wykorzystaniem malowania ciała robią wrażenie, są też nowością na rynku artystycznym. To ważne dla każdego, kto szuka czegoś świeżego, dotychczas niespotykanego.

Pogotowie taneczne - nowość na rynku artystycznym

Na dużą uwagę zasługuje również tak zwane pogotowie taneczne. Stanowi to świetną opcję na urozmaicenie każdego wieczoru. Zespół posiada starannie przygotowane projekty taneczne, które może zaprezentować bez żadnego przygotowania. Zdarzają się czasem sytuacje, w których trzeba zamówić daną usługę z dnia na dzień. Wówczas z pomocą spieszy pogotowie taneczne, które potrafi odmienić każdą imprezę. Profesjonalni tancerze oraz tancerki mają bogate doświadczenie w wykonywaniu akrobacji i show. Ich usługi mogą być wykorzystane na eventach, bankietach, spotkaniach firmowych oraz przy wielu innych okazjach. W takich sytuacjach warto wezwać fachowców, którzy z pewnością uratują wydarzenie, czyniąc je wręcz niezapomnianym.

 

Profesjonalna obsługa imprez i animacje taneczne